Pomoc

Poniżej zamieszczamy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące korzystania z nowej wersji naszego serwisu.

 

 1. Nie pamiętam hasła.
  Jeśli nie pamiętasz swoich dotychczasowych danych logowania lub nie możesz znaleźć wysłanego linku do resetowania hasła, skorzystaj z opcji Przypomnij hasło.
   
 2. Zmieniłem adres e-mail i nie mam dostępu do starego adresu.
  Prosimy o kontakt na adres redakcja@administracjawoswiacie.pl. Podanie starego adresu e-mail oraz numeru ostatniej faktury na pewno przyspieszy proces utworzenia nowego konta.
   
 3. Złożyłem zamówienie na prenumeratę Premium, a nadal nie mam dostępu do serwisu.
  W przypadku wybrania formy płatności Faktura otrzymujesz warunkowy, 14 dniowy dostęp do serwisu. W tym czasie musisz opłacić należność, aby otrzymać pełen dostęp do serwisu na czas trwania abonamentu. W przypadku wybrania formy płatności Online pełen dostęp do serwisu otrzymasz po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Dostęp nadaje się automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Może to trwać do 48h. 
  Jeśli nadal nie masz dostępu do konta, prosimy o kontakt na adres redakcja@administracjawoswiacie.pl. Aby skrócić czas oczekiwania napisz nam w wiadomości adres email i numer zamówienia, które wyświetlają się w panelu Twoje konto w zakładce Historia zamówień.
   
 4. Chciałbym zmienić subskrypcję.
  Wyślij wiadomość na adres redakcja@administracjawoswiacie.pl W wiadomości podaj Twój numer Klienta i numer ostatniej faktury, a wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.
   
 5. Chcę zrezygnować z dalszych przedłużeń abonamentu.
  Wystarczy, że wyślesz maila na adres rezygnacje@forum-media.pl najpóźniej na 14 dni przed końcem aktywnej prenumeraty. Po upływie tego terminu wystawiamy fakturę za kolejny okres abonamentowy i rezygnacja nie obejmie najbliższego przedłużenia.
   
 6. Złożyłem rezygnację z przedłużeń abonamentu i wygasł mój dostęp do serwisu. Co zrobić, aby ponownie mieć dostęp do serwisu?
  Aby odnowić subskrypcję kieruj pytania na adres redakcja@administracjawoswiacie.pl

 

NADAL MASZ PYTANIA I WĄTPLIWOŚCI?

Napisz do nas na adres redakcja@administracjawoswiacie.pl lub bok@forum-media.pl. Chętnie odpowiemy.

Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.